Leia sobiv katel

Ruutmeetrid > Keskmine lagede kõrgus >

Pelletikatlad

Pelletiküte on kõige mugavam kütmisviis, kuna hoiab kokku aeg ja ära jääb küttepuudega varustamise protsess. Pelletiküte sobib mugavust hindavale ja kiire elutempoga inimesele kuna kütmisprotsessiga pole vaja igapäevaselt tegeleda. Meie toodame 120-500 kW pelletikatlaid suurtarbijatele (eramajad, korterelamud, ridaelamuboksid, tootmishooned jne). Pelletikatlale on võimalik paigaldada pelletipõleti, mis tagab elamu soojusenergia ning sooja tarbeveega varustamise minimaalsete hoolduskuludega. Meie partneriteks on kvaliteetsed pelletipõletitootjad nagu näiteks Pelltech ja Ariterm. Pelletkatla kütusena saab kasutada puitpelletit.

Katla kasutegur ületab 90% ja nõuab minimaalset hooldamist - pelletikatel on varustatud automaatse tuhaeraldusega, mille abil on võimalik tuhka katlamajas olevasse tuhakasti või edasi suuremasse õuemahutisse koguda. Lisaks on võimalik juurde tellida pneumaatiline puhastusseade, tänu millele toimub katla puhastamine automaatselt ja efektiivselt. 

Rapla Metall pelletikatlad on mugavad kasutada ja hooldada ning tänu puitpelletile on tegemist taastuvenergial töötava katlaga mis on keskkonda säästev ja kokkuhoidev lahendus.

Kõikidele meie toodetud ja paigaldatud seadmetele kehtib 2-aastane firmapoolne garantii