Kandiline akupaak 550 liitrit

Images: 
Rapla Metall AKP-550 akumulatsioonipaak võimaldab oluliselt pikendada kütmistsüklit ja hoida ühtlasemat temperatuuri köetavates ruumides. 
 
Akumulatsioonipaagid sobivad erineva suurusega eramutesse, ridaelamuboksidesse ja tootmishoonetesse. Omame üle 20 aasta pikkust kogemust kütteseadmete tootmises ja paigaldamises. Võta meiega ühendust ja leiame sulle parima lahenduse.

 

AKP-550 on saadaval ka isoleeritud kujul.

Kõigile meie toodetele ja teenustele kehtib 2-aastane garantii

 

Hind: 
528€
Hind KM'ga
LHV järelmaks

alates 23.42€ kuus

Rapla Metall OÜ toodab silindrikujulisi (AKM) ja kandilisi (AKP) akumulatsioonipaake isoleeritud või isoleerimata kujul.  Silindrilised paagid on mahuga 100-3000 ltr (eritellimusena võimalik valmistada kliendi poolt antud mõõtudes ja mahus kuni 10 000 liitrit) ja kandilised paagid mahuga 550-2000 l.

Akumulatsioonipaagid võimaldavad pikendada kütmistsüklit ja hoida ühtlasemat temperatuuri köetavates ruumides.  Akumulatsioonipaaki on võimalik lisada elektriküttekeha, soojatarbeveespiraal ja päikeseküttespiraal. Elektriküttekehadega varustatud akumulatsioonipaak võimaldab kasutada kütteks nii päevast kui ka odavamat öist elektrit.  Soojatarbevee spiraaliga varustatud akumulatsioonipaak annab teile igapäevase sooja tarbevee.  Akumulatsioonipaagid sobivad erineva suurusega eramutesse, ridaelamuboksidesse ja tootmishoonetesse-kõikjale, kus soovitakse pikendada kütmistsüklit ja vähendada küttekulusid. Akumulatsioonipaakide isoleerimist teostame Kingspan plaatidega.

Veemaht: 
550.00l
Pikkus: 
546.00mm
Laius: 
660.00mm
Kõrgus: 
1 610.00mm
Kaal: 
185.00kg
Garantii: 
2.00a
Andmete tabel: